Печат

За втора поредна година отборът на Ясеновци грабва купата на финалите на Ученическите игри по футбол за 11.-12. клас. Браво, момчета! Поздравления и за г-н Христо Стаменов!

Финалният етап се проведе от 9 до 12 май в емблематичния за българския футбол град Разград. Жребият изправи нашите момчета най-напред срещу отбора на ФСГ "Васил Левски" - Добрич. Мачът беше равностоен и срещата завърши при резултат 2:2. В двубоя с отбора на разградчани от НПТГ "Шандор Петьофи" Ясеновци показаха тотално превъзходство и крайният резултат 8:0 им отреди място на финала.

С перфектна отборна игра и сърцато себераздаване Ясеновци надиграха представителите на VII СУ "Йордан Радичков" - Монтана, и заслужено спечелиха купата. За голмайстор на първенството бе отличен Илиян Славчев от 11.б клас с отбелязани 5 гола в проведените срещи.

Екипът на СУ "Христо Ясенов" благодари на учениците и техните родители и им пожелава да постигнат още по-високи върхове!

Още информация и снимки можете да видите в DARIK NEWS.

Детайли: Категория: Новини | Публикувана на 12 Май 2019 | Посещения: 320